Logo

Ford Fiesta

Број на оглас: 2111178 | Објавен на: 19.11.2017, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Fiesta 1992g 1.8 dizel vo odlicna vozna sostojba.Vredi da se vidi i moze da se proba vo sekoe vreme.. tel za informacii 071/512-778 lice za kontakt Blazo.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач