Logo

Се издава стан.

Број на оглас: 2111303 | Објавен на: 07.06.2017, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан во близина на маркетот Туш. Во станот има интернет и калбловска, комплетно наместен. За повеќе информации јавете се на 070367183.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 riste manev