Logo

Prodavam menuvac za golf 2

Број на оглас: 2111565 | Објавен на: 09.07.2016, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf 2

Tип на делови: Менувачи

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava menuvac za golf 2 ispraven za povekje informacii i cena javete se na 070-785-986 kje se dogovorime

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Shuli