Logo

WV POLO 1.9 TDI 101 KS **ODLICNO** -06

Број на оглас: 2111799 | Објавен на: 19.06.2020, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


JA POSEDUVA CELOSNATA OPREMA. ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE NA 071/250-245 LJUBEN

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Ljuben

Потврден огласувач