Logo

ВИЛА ВО ШТРБОВО

Број на оглас: 2112894 | Објавен на: 23.05.2019, 23:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Фф

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава вила во Штрбово на два спрата.На долниот спрат има гаража,дневна ,кујна и вц ,на вториот спрат две спални соби од која едната има поглед кон езерото и голем балкон исто со поглед кон езерото.
Цена по договор.

 Marina