Logo

DERBI GP1 250 VO ODLICNA SOSTOJBA

Број на оглас: 2113728 | Објавен на: 21.05.2018, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Gilera

Вид: Скутер

Година: 2008

Модел: DERBI GP1 250

Километри: 20000

Цена: 2.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


MOTORCETO E VO ODLICNA SOSTOJBA IMA NOVI GUMI PIRELI DIABLO AKOMULATORCE NOVO EXIDE SMENETO ULJE MOTUL I FILTER REGISTRIRANO DO 5-2017
tel. 078-444-841 baze

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 vesna

Потврден огласувач