Logo

Се продава гарнитура за седење

Број на оглас: 2114027 | Објавен на: 11.07.2016, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Се продава гарнитура за седење (тросед, двосед и фотеља) за 4 200 денари. Деловите се без механизам за спуштање и се одлично сочувани

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Suzana