Logo

Позлатен или метален ѓердан со Ваша слика

Број на оглас: 2114365 | Објавен на: 05.08.2017, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Бижутерија

Вид на оглас: Се продава


Персонализиран накит за тебе и твоите сакани.

Приврзоци со твоја слика.

Позлатен приврзок покриен со проѕирна смола, монисто и ремче.

Приврзок од метален замак со сребрена боја, покриен со проѕирна смола и ремче.

Повеќе слики од производите можете да видите на Facebook: https://www.facebook.com/pg/shara.handmade/photos/

За нарачки, оставете порака на нашата Facebook страна на следнава адреса: http://m.me/shara.handmade

personaliziran nakit narakvici narakvica lance gerdan slika pozlaten brazletna alka

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Dino

Потврден огласувач