Logo

ПЕГЛА-ВАЛЈАК ЗА ПЕГЛАЊЕ НА ЧАРШАФИ И ПОСТЕЛНИНА- ПОВОЛНО

Број на оглас: 2114938 | Објавен на: 07.05.2017, 19:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.499 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА, ПЕГЛА-ВАЛЈАК (ШИРИНА НА ВАЛЈАКОТ 80 СМ.), ВО МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА И МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕН.
Информации на телефон:070-232 022 и
075-454 088

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 MOTOR ZA OPEL ANTARA 2.0CDTI 150KS

Потврден огласувач