Logo

IPHONE 5S 16gb NEVERLOCK ==NOVI ==NAEFTINA CENA

Број на оглас: 2115472 | Објавен на: 17.01.2018, 16:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 5S

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 165 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


IPhone 5s 16 gb neverlock -- full pakuvanje

iphone 5s 16gb GOLD----- cena 165 EVRA

iphone 5s 32gb -GOLD-----cena 199 EVRA
Telefonite se novi orginal so site dodatoci
Magacinski ceni. Kolicina ogranicena.--- NAEFTINA CENA

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 JOCO

Потврден огласувач