Logo

NIVA VO SLADUEVO D.HISAR - 8 Dekari

Број на оглас: 2115604 | Објавен на: 07.09.2020, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 8035 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива на 100 метри од с. Сладуево - Општина Демир Хисар.

Површината на нивата е 8 декари (8035 m2). На источниот дел од нивата, се наоѓа постојан извор, погоден за наводнување.

Нивата исто така е погодна и за изградба на објект или фарма.

Местолокацијата на нивата можете да ја проверите на следниов линк на Google Maps :
https://www.google.mk/maps/dir//41.2533319,21.2102021/@41.2535476,21.2097193,336m/data=!3m1!1e3

Цената е 1-но евро од квадрат.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Илче

Потврден огласувач