Logo

Huawei Ascend Y300 ***SUPER***

Број на оглас: 2115659 | Објавен на: 16.08.2019, 02:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Y300

Боја: Останато

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам мобилен телефон Huawei Ascend Y300, се' си е комплет како што и беше купен.

Не е удиран, не е паѓан, грижливо е користен, при работа во нормални услови. Многу е зачуван!!!

ОТКЛУЧЕН! РАБОТИ НА СИТЕ МРЕЖИ (СИМ картички)!

 Илија

Потврден огласувач