Logo

Silikonska podloga VOLKSWAGEN**

Број на оглас: 2116652 | Објавен на: 01.05.2017, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Silikonska podloga VOLKSWAGEN!!!
Повеќе наменска непролизгувачка силиконска подлога за во најдбрите Volkswagen автомобили.
Практична алатка која го разубавува внатрешниот ентериер на Volkswagen автомобилите.
Мултифунцкионална, може да користи како држач за мобилен, клучеви, очила, цигари..
Цена: 300ден
*******************************************************


i
DRZAC ZA MOBILEN VO KOLA!!!
Одлична алатка за во Вашиот автомобил.
Кога патувате а сакате да имате убава прегледност на вашиот мобилен, или да го заштитите од останатите предмети.
Силиконски држач со специални отвори и за полнење на мобилниот.
Може да се користи и за очила, монети, цигари.
Лесно се поставува на таблата и го разубавува вашиот автомобил.
Цена: 250ден
***************************************************
Достава до сите градови по карго
071 595840 Dragan
071 595840
071 595840

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Dragan