Logo

SPRAVI ZA TERETANA...

Број на оглас: 2116918 | Објавен на: 13.02.2018, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam spravi za teretana malku koristeni vo odlicna sostojba.Spravite se prodavat samo komplet so se tezini,BEZ ZAMENI.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ACE