Logo

dubak chicco

Број на оглас: 2117648 | Објавен на: 28.08.2018, 00:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


mnogu zacuvan malku koristen dubak Chicco, cena 2000 den. fiksno !!

tel. 072 225 281

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач