Logo

detska kolicka pierre cardin

Број на оглас: 2117700 | Објавен на: 12.03.2019, 00:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Mnogu zacuvana, malku koristena detska kolicka Pierre cardin kupena 10500 denari, rackata za turkanje se vrti od dvete strani da mozite da go gledate deteto. cena 4000 den. fiksno !!
tel. 072 225 281

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач