1 / 8
Se prodava saab 9000cs 2.0 vo izvoredna sostojba
1 €
Цената не е фиксна
27.05.2023 21:26

Гази Баба / Скопје

Марка:

Saab

Модел:

9000

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava SAAB 9000 CS 2.0 vo odlicna sostojba so orginalni kilometri so servisna kniska. Garaziran e,
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

077 851 251
Потврден огласувач
077 851 251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам