Logo

WV PASSAT

Број на оглас: 2118817 | Објавен на: 20.07.2017, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.999 €
4.099 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VE MOLAM AKO NEMATE POJMA ZA STO SE JAVUVATE NESE JAVUVAJTE....ZAMENA SAMO ZA BG KOLA I CENATA E 4000 EVR

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 blazo

Потврден огласувач