Logo

Se prodava set (Lamela,Potisna i Lager za Ford Fokus C Maks

Број на оглас: 2118883 | Објавен на: 14.10.2017, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni skoro novi. Cena povolna.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач