Logo

AUDI A4 2.5 TDI QUATTRO 4X4 S-LINE REDIZAJN 2000god

Број на оглас: 2118999 | Објавен на: 27.03.2017, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 2.5 TDI 150ks quattro S-line 4x4 redizajn 2000god avtomatik odlicno sacuvano ful oprema so servisna kniska uvezeno od Germanija 2012god bez nikakvi zameni
Zimski gumi registrirano do 25.10.2017

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Pajero