Logo

Garnitura za dvor, terasa, balkon

Број на оглас: 2119425 | Објавен на: 27.11.2016, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Se prodava garnitura od kovano zelezo, masa so tri stolcinja.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Vera

Потврден огласувач