Logo

PLAC-MESTO STRCIN NAD PREMIER

Број на оглас: 2120724 | Објавен на: 18.03.2019, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam urbaniziran plac so markica za gradba od 1000m2 vo Strcin nad Premier. Cena po dogovor. Mozna e zamena za stan

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 bbb

Потврден огласувач