Logo

Se prodava kukja vo centar na gradot

Број на оглас: 2120919 | Објавен на: 01.05.2018, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 63 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 45 m²

Цена: 32.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja vo strog centar na gradot. Ulica Kuzman Josifovski Pitu broj 19. Pod sokolanski park.
Informacii samo na ovoj broj 071 310 405 Zoran.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Alex

Потврден огласувач