Logo

Букови летви (четвртини)

Број на оглас: 2121083 | Објавен на: 17.07.2016, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


25 x 25 x 350
25 x 25 x 500
25 x 25 x 700

Може должина и по нарачка

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Димитар

Потврден огласувач