Logo

prodavam passat 1.9 tdi

Број на оглас: 2122213 | Објавен на: 20.07.2017, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 3 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


passatot e vo odlicna sostojba reg do 3 mesec 2018g servis napraven pred 5000km koze eterier mnogu zacuvan domakinsko vozilo

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач