Logo

Kupuvam ili menuvam stan do 3ti kat

Број на оглас: 2122304 | Објавен на: 27.12.2016, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 65 m²

Греење: Дрва

Спрат: 2 кат

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара / Можна е замена


Kupuvam trosoben stan (da ne e na posleden kat) ili menuvam ednosoben za trosoben so moja doplata. ponudete na
tel. 078-942-988
ili moze na e-mail martin.kicevo@gmail.com

 Мaртин