Logo

DELOVI ZA KOLI, KAMIONI, PRIKOLKI

Број на оглас: 2122434 | Објавен на: 04.02.2019, 23:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: vento,opel

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


PRODAZBA NA DELOVI ZA KAMIONI AVTOMOBILI

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 angel

Потврден огласувач