Logo

Продавам масичка и мала отворена комода

Број на оглас: 2122929 | Објавен на: 26.07.2017, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Продавам масичка (должина 120, ширина 50 см и висина 50 см), мала отворена комода и три ѕидни аголни полици, боја комбинација од маслинаста и дрво боја, скоро нови ( во Ченто).

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Тина

Потврден огласувач