Logo

Се продава Мотел Ресторан Европа

Број на оглас: 2123021 | Објавен на: 16.08.2016, 15:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава Мотел Ресторан Европа во Демир Хисар на улица битолска број 53
Ресторанот е со капацитет до 120 лица од кои 80 лица во внатрешниот дел на кафаната, а 40 лица во надворешниот дел на кафаната. Ресторанот е со површина од 229 м2 и дворно место со 150м2. Има два приватни паркинг простори со површина од 290 м2.
Мотелот е со капацитет до 30 лица.
Има 5 соби со по 3 кревети, 2 соби со по 1 кревет и 6 соби со по 2 кревети.
Собите се опремени со WC TV Wi-Fi
Вкупната површина на Мотелот е 206 м2.

Цена по Договор

Лице за контакт : Јасмина 075-373-068

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Jasmina