Logo

frizider za dlaboko 4000 denari

Број на оглас: 2123107 | Објавен на: 13.08.2018, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


3 frizideri za dlaboko. horizontalni. 400 i 500 l. frikom i delta so klizaci vrati.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач