Logo

IVECO STRALIS EURO 5 I POLUPRIKOLKA SCHMITZ

Број на оглас: 2123248 | Објавен на: 20.04.2019, 00:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Iveco Stralis 420 Euro 5 2006 godina vo odlicna sostojba novi gumi servisiran i poluprikolka Schmitz 2007 godina trostrana roletna odrzana so novi gumi i mozi posebno

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач