Logo

Deloven prostor Radovis

Број на оглас: 2123674 | Објавен на: 23.05.2020, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35.000 €

39.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ili izdava deloven prostor od 60 m/2 na ul. 22-ri Oktomvri Radovis.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Mitre

Потврден огласувач