Logo

Се издава станбен простор

Број на оглас: 2123819 | Објавен на: 09.11.2018, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 65 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 110 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава станбен простор. Опремен комплетно, греење, клима. Населба сењак 3

Информации на 070-210-380.
Информации на 070-210-380.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач