Logo

Samo za Meraklii !!!

Број на оглас: 2124151 | Објавен на: 16.02.2017, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 826

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 5.400 € Цената не е фиксна 5.900 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Plac vo Blizansko, so pogled na ezero , urbaniziran, so chist imoten list, plateni komunalii, proekt za Vikendichka napraven i legaliziran, posle mostot desno 500m. Cena po dogovor. Info na 078 248117

Огласи од: tonci

tonci

Скопје

Станете Премиум член

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 tonci

Потврден огласувач