Logo

13 ki Bandazi bandasi бандажи бандаши

Број на оглас: 2126855 | Објавен на: 15.02.2017, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Исправни 13 ки челични бандаши извадени од ибица.
500 ден парче

Огласи од: goran

goran

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач