Logo

SE IZDAVA PROSTOR VO CENTAROT NA GRADOT

Број на оглас: 2127045 | Објавен на: 17.02.2019, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 18m2
VO CENTAROT NA GRADOT NASPROTI KATNATA GARAZA KAJ STARATA AVTOBUSKA

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач