Logo

BE ACTIVE појас за колено ново ново по половна цена итно...

Број на оглас: 2127565 | Објавен на: 09.02.2017, 22:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Патентиран појас за колено кој ќе ви помогне да ја намалите болката во половината. Тој ќе ве стегне додека вежбате или додека ги извршувате секојдневните обврски. Тој е многу удобен и никој нема да забележи дека го носите. Лесно се прилагодува и одговара на повеќе големини.

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 <<<<

Потврден огласувач