Logo

Се Продава Појачало/Se prodava Pojacalo

Број на оглас: 2127655 | Објавен на: 21.03.2017, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Цена по договор!!
Може замена за друго појачало или гитара акустична.
Појачалото е зачувано, никогаш не сервисирано.
Од Златното време на Technics.
Повеќе опис на линкот подолу

http://www.radiomuseum.org/r/technics_stereo_integrated_amplifier_su_800.html

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 .....