Logo

Радио за АУДИ/Radio za AUDI

Број на оглас: 2127742 | Објавен на: 21.11.2016, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18 € Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


Радиото е исправно,не работи касетата (изваден е механизамот) кодот го имам

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 .....