Logo

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО

Број на оглас: 2128021 | Објавен на: 24.04.2019, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 168 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 242 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на влезот во Неготино,во непосредна близина на Полицијата.Од една страна излегува на главната улица Маршал Тито.Куќата е на два спрата (станбена површина 190 м2+подрум 62 м2. Има двор од 242м2 и гаража од 18 м2.
Тел. за контакт 077 928 866 Влатко

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Daniela

Потврден огласувач