Logo

vizir yamaha r1 2007-2008

Број на оглас: 2128227 | Објавен на: 21.04.2017, 14:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2008

Модел: r1

Километри: 0

Цена: 25 € Цената е фиксна 30 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


vizirot e vo ektra sostojba bez grepki i sarki po nego

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Pance

Потврден огласувач