Logo

Се продава ЛУСТЕР

Број на оглас: 2131387 | Објавен на: 06.03.2018, 21:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Се продава лустер со две чашки. Лустерот е користен само 2 месеци. Се наоѓа во исправна состојба,работи беспрекорно. Лустерот користи само штедливи сијалици. Чашките на лустерот може да се движат по желба во сите насоки. Со лустерот следува и пластичен одвртувач за чашките, кои што лесно е одвртуваат и се мијат. Цена на лустерот е 700 денари.

Телефон за контакт : Елена 077 670 693

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач