Logo

205-55-16 LINGLONG 2 KOMADA

Број на оглас: 2131537 | Објавен на: 12.06.2019, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
60 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


EXTRA NAMALENA CENA 60EVRA DVETE

2 GUMI

6000 DEN DVETE

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 JORDAN

Потврден огласувач