Logo

1 BANDAZ 14KA OD FORD SO GUMA NANKANG 185-65-14

Број на оглас: 2131540 | Објавен на: 12.06.2019, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


EDEN BANDAZ 14KA ORGINALEN OD FORD SO RASTOJANIE NA SRAFOVI 4X108 SO NAMESTENA GUMA 185-65-14 NANKANG ZIMSKA
MOZE DA SE KUPAT I ODDELNO

CENA KOMPLET 25EVRA

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач