Logo

Retrovizori za ford fiesta Mk 6.Lev i desen

Број на оглас: 2132079 | Објавен на: 15.09.2017, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Samo desen(od strana na sovozac) retrovizor so originalni fabricki ogledala,2000den

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 ilce

Потврден огласувач