Logo

NOV MIKROFON AKG WMS 40 MINI INSTR.

Број на оглас: 2132833 | Објавен на: 22.04.2018, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV WIRELESS MIKROFON AKG WMS 40 MINI INSTRUMENT SET

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Yamaha

Потврден огласувач