Logo

NOV MIKROFON AKG WMS 40 MINI VOCAL

Број на оглас: 2132837 | Објавен на: 08.02.2018, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV WIRELESS MIKROFON AKG WMS 40 MINI VOCAL

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Yamaha

Потврден огласувач