Logo

NOV WMS 40 MINI2 MIX

Број на оглас: 2132840 | Објавен на: 22.04.2018, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV WIRELESS MIKROFON WMS 40 MINI2 MIX

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Yamaha

Потврден огласувач