Logo

NOV AKG WMS45 VOCAL SET

Број на оглас: 2132842 | Објавен на: 11.04.2018, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV WIRELESS MIKROFON AKG WMS45 VOCAL SET

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Yamaha

Потврден огласувач