Logo

NOV AKG WMS45 PRESENTER

Број на оглас: 2132846 | Објавен на: 26.03.2017, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV WIRELESS MIKROFON AKG WMS45 PRESENTER
Tel. 075 248405

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 AKG